De voorbereidingen voor de First LEGO League zijn gestart
1
min. lezen
In november organiseren we de jaarlijkse oefenfinale voor de First LEGO League. Maar hoe kun je je er het beste op voorbereiden als docent? Docenten leren van elkaar..

Brabantse Wal

š–šž š³š¢š£š§ šÆššš§ š¬š­ššš«š­ šÆšØšØš« ššž š…š¢š«š¬š­ š‹š„š†šŽ š‹šžššš š®šž šš«ššš›ššš§š­š¬šž š–ššš„ šŸšŸŽšŸšŸ“-šŸšŸŽšŸšŸ”

De eerste kennismakingsbijeenkomst geweest. We zijn op weg richting de Regionale oefenfinale First LEGO League Brabantse Wal 2025 bij Curio steenspil.

ā€

ā€

ā€

ā€

Het doel van deze eerste bijeenkomst is de enthousiaste leraren van het basisonderwijs en het voortgezet onderwijs vooruit te helpen om aan dit internationale onderwijsprogramma mee te doen. Deze enthousiastelingen starten een nieuw team binnen hun school en leerden bij deze bijeenkomst hoe de start in z’n werk gaat. Zoals wat er aan planning bij komt kijken en natuurlijk hoe het programmeren werkt van zo'n robot.

ā€

En hoe mooi is het, dat er als resultaat van deze kennismakingsbijeenkomst al een po/vo team aan het vormen is! Vanuit STO faciliteren we de kennismakingsbijeenkomst om scholen op weg te helpen en een vlotte start te maken. Dit doen we namelijk niet alleen, maar juist samen!

ā€

ā€

ā€

De volgende kennismakingsbijeenkomst is op 3 september.

Aanmelden kan al via Ingrid Oostveen

Meer informatie
Contact WBM
created by Bigbooom